salsa verde

Jáká je nejlepší směs koření…

na kuře, aby chutnalo jako v KFC?
Doplňuji:
chutná mi to, v čem je to obalené…to těstíčko 🙂

Nejlepší odpověď
Drap

Tak tuto odpověď nechci ani znát.

Další odpovědi
anonym

Tobě chutná kuře z KFC ? ☹

badisko

zajdi si do kauflandu a tam maji u strouhanek kukuricnou strouhanku …tak si ji porid a mas to .. idyz ja ji osobne pouzivam jen obcas na ryby …:D

anonym

Nejlepší kořenící směs je ta, kterou si namícháš sama. KFC – pokud vím (z doslechu), k obalování používá kukuřičné chipsy.

Krakis

Myslíš ty obalený kosti z přepálenýho oleje z nemytýho friťáku?
Tak to se ti v domácích podmínkách asi nepovede......
To chce chemickou laboratoř!

elektrikář

V průmyslově vyráběných obalovacích smněsích je namícháno, sušené mléko, vejce,gutalamát a kukuřičná mouka a kukuřičné lupínky.Chce si s tím doma vyhrát a vyskoušet, co by ti nejvíc mohlo chutnat