dust8

Jaká je nejlepší sezóna seriálu Simpsonových a proč?

Odpovědi
elkon

Nesleduji podobné ptákoviny.

Rocker

Všechny jsou skvělý!😄

Dvorní šašek

Do cca 17. řady, nejlepší jsou ty první. Následující série už jsou ovlivněny silně (progresivně) liberální ideologií. Sám autor je člen Demokratické strany, dříve se snažil dělat si legraci jak z Demokratů, tak z Republikánů, nyní zcela téměř dehonestuje tu druhou část a o Demokraty už se ani trochu neopře.

aevul

elkon: Proč máš potřebu odpovídat na něco, na co se nikdo neptal, v otázce na to, co neznáš a co tě ani nezajímá?