df

Jaká je nejlepší seznamka na flirt?

A kde je nejvíce uživatelů?

Odpovědi
Marty Koller

Badoo znáš? Ale třeba instagram je fajn na komunikaci dost dobrý.

elkon

Tramvaj, trolejbus, autobus, vlak, metro, příroda, nákupní centrum atd.

df

Marty>>slyšel jsem o něm. Je to placené, nebo zdarma?

Marty Koller

Zdarma

df

Tak schválně kolik dostaneš lajků za hloupou odpověď.

elkon

Úplně normální pragmatická odpověď. Jen chudák, nebo člověk ze samoty, kde nikoho nepotká, potřebuje seznamku, každý jiný se seznámí kdekoli.

zjentek

Elkon, přečti si otázku. Kdyby byla pravda cos odpověděl, chlapi bez dalšího rozflákají svý auťáky a taky by dobrovolně chodili na nákupy 🤦‍♂️ a to nechceš.