Lečo

Jaká je nejlepší sexuální pozice?

Která ze sexuálních pozic je nejlepší? Některá ze základních nebo těch víc pikantních?

Odpovědi
Hufnágl

Nejlepší je pozice zezadu, to může partnerka kdykoliv odejít.

Edison

Hloupá, nesmyslná otázka. Každá má svá pro a svá proti. Každému vyhovuje něco jiného, dokonce i víc…

quentos

Kdyby byla jedna nejlepší, proč by se kompilovaly do knih a vydávaly? https://www.kos­mas.cz/knihy/121866/365-zpusobu-milovani/

Arne1

Ta, která se ti a tvé partnerce bude nejvíce líbit.

anonym

To je asi jako kdybyste se nás zeptal, jestli vám bude víc chutnat čokoláda Orion, nebo Figaro.

Hufnágl

quentos
A v přestupném roce by se to dělalo jak?

quentos

To by sis asi vybral tu, která vyhovovala nejlépe.