MonkeyKing

Jaká je nejlepší oslava nebo párty, kterou jste kdy zažili?

Nemusí to být nic divokého, třeba jen pěkné posezení s přáteli. Napište, proč to považujete za nejlepší a jak by třeba nejlepší oslava měla vypadat.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Nejlepší oslavy byly ve studentských dobách. Bohužel, většinou si z nich moc nepamatuji.

Další odpovědi
Kepler

Takové ty pohodové, třeba u ohníčku na zahradě, si všechny ani nepamatuju. Když bylo vše s dobrým pitím, něčím dobrým k zajezení, k tomu kytara a zpěvy, trvalo to zpravidla až do úsvitu. Pak jsme se každý divili, kdeže jsme se to vzbudili…
Jednou to ale taky dopadlo špatně, to jsem nastoupil do nočního nákladního vlaku a dojel jsem úplně jinam, než jsem chtěl.

dudu

Už jsem se zde zmiňoval, že často s nostalgií vzpomínám na náš maturitní večírek. V červnu 1968 jsme pozdě večer seděli na terase výletní restaurace Myslivna v Brně. Kolem ramen jsem objímal svoji přítelkyni, ve druhé ruce držel whisky a poslouchal hudbu. Pod námi bylo rozzářené město a my se domnívali, že nám bude patřit svět. Ovšem pak přišel 21. srpen, dvacet let dočasna a nadlouho bylo po iluzích…