Avatar uživatele
MonkeyKing

Jaká je nejlepší oslava nebo párty, kterou jste kdy zažili?

Nemusí to být nic divokého, třeba jen pěkné posezení s přáteli. Napište, proč to považujete za nejlepší a jak by třeba nejlepší oslava měla vypadat.

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? dudu před 2615 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Lamalam

Nejlepší oslavy byly ve studentských dobách. Bohužel, většinou si z nich moc nepamatuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Kepler

Takové ty pohodové, třeba u ohníčku na zahradě, si všechny ani nepamatuju. Když bylo vše s dobrým pitím, něčím dobrým k zajezení, k tomu kytara a zpěvy, trvalo to zpravidla až do úsvitu. Pak jsme se každý divili, kdeže jsme se to vzbudili…
Jednou to ale taky dopadlo špatně, to jsem nastoupil do nočního nákladního vlaku a dojel jsem úplně jinam, než jsem chtěl.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dudu

Už jsem se zde zmiňoval, že často s nostalgií vzpomínám na náš maturitní večírek. V červnu 1968 jsme pozdě večer seděli na terase výletní restaurace Myslivna v Brně. Kolem ramen jsem objímal svoji přítelkyni, ve druhé ruce držel whisky a poslouchal hudbu. Pod námi bylo rozzářené město a my se domnívali, že nám bude patřit svět. Ovšem pak přišel 21. srpen, dvacet let dočasna a nadlouho bylo po iluzích…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek