johana 56

Jaká je nejlepší odrůda skalkoových minirůží?

Hlavně odolná.Přesto,že jsou na zimu přikryty,vždy vymrznou.

Nejlepší odpověď
anonym

Doporučuji odrůdu cupido,jsou odolné a velmi hezké!Tady si je můžete i objednat.

Zdroj: http://www.ob­chodsruzemi.cz/?ca­tegory_id=18&sec­tion=category

Další odpovědi
hanulka11

Já sázím běžné mini růžičky ,které se prodávají mnohdy jako dárek/pokojové/ vždy je pak zasadím ven a mám je už několik let,vždy zimu dobře přečkají jen je přikryji chvojím na zimu .