Avatar uživatele
J.Mecir

Jaká je nejlepší dieta nebo možnost hubnutí?

Ale aby byla co nejrychlejší

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Alesh před 4099 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Vydávat víc energie než přijímat.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Alesh

Ty vole, toto fakt nechápu. Jak se může někdo zeptat: „… aby byla co nejrychlejší“? Když někdo tloustne, „zatučňuje“ se, tak to jde pomalu, polehoučku, přežírá se, nehejbe se a pak najednou čumí, že je tlustej jako prase? To do tý doby neviděl, jak kyne a najednou (zpravidla na jaře) mu to „doteče“? A pak předpokládá, že to co roky vytvářel, že za pár týdnů shodí? Takhle to nefunguje. A samozřejmě principiálně je kravina držet dietu. Člověk si to musí nastavit tam, že 1) jí rozumně, aby netloustl, ani nehubl, zkrátka držel si optimální váhu a 2) musí mít trochu tu životosprávu, pravidelný režim, pravidelný pohyb atd. Pak nikdy nebude řešit, že je vyžraný jak prase! 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Nežrat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
WeeBear

Sport a vyvážená strava. Drastické diety jsou na prd, stejně jako sport spojený s přejídáním.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

je to přesný opak-ta nejpomalejší

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vendys2

Nepřejídat se a k tomu http://www.ru­tina.cz/
Trvá to okolo 15 minut a výsledky jsou brzo vidět :) ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nejlepší je prevence ( a také je nejrychlejší). Pokud chceš skutečně účinně zhubnout, potřebuješ zrychlit svůj metabolismus. K tomu je třeba změnit své zvyklosti, více se hýbat, konzumovat vyváženou stravu a začít se cvičením, které Tě bude dlouhodobě těšit a bavit.
Nejrychlejší metody nefungují. To si potom klidně pořiď pilulky za 3 tisíce a čekej na zázrak.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sarrow

Nejúčinnější je dieta s neochuceným popcornem a vodním melounem ;)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hohny

Určitě ta zdravá a vyvážená strava, vyhnout se smaženým jídlům, fastfoodům apod., pít neslazené vody.
K tomu přidat pravidelně nějaký pohyb (běhání, kolo, švihadlo apod.) a časem máte vyhráno, pokud to chcete opravdu uspěchat zkuste něco na způsob tohoto tréninku
http://www.kul­turistika.net/high-intensity-interval-training-hiit-ucinne-intenzivni-kardio
I takové otužování studenou vodou trochu pomůže (nahodí metabolismus a také spálíte nějaké kalorie)
Dodržujte pitný režim. Né že budete držet hladovku, pravidelně jezte něco lehkého např. zeleninu. Nejlepší je pohyb po ránu, třeba si jít zaběhat apod.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

a co to zkonzultovat s nějakým odborníkem v poradně nebo tak ? Mně to velice pomohlo v hubnutí(docházel jsem do poradny Svět zdraví v Brně)

před 1729 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
KarolínaNovo

Mně s hubnutím pomohla až ketodieta https://www.ke­tofit.cz/prote­inova-keto-dieta . Za svůj život jsem vyzkoušela už různé diety, ale žádná mi tak nepomohla. Navíc ketodieta není vůbec drastická, takže se dá v pohodě dodržovat.

před 1769 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek