Avatar uživatele
Lily98

Jaká je nejlepší aplikace na macbook?

Dostala jsem k narozeninám MacBook Air. Poradíte mi prosím, jaké aplikace jsou nejlepší? Hledala jsem na internetu, ale nic moc jsem nenašla :(

Zajímavá 0 před 3989 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

To je tezke ..kdyz nam nereknes k cemy by ty aplikace mely byt…je to dost podobne jako by jsi napsala ..jake jsou nejlepsi programy na Windows …:D jenze kdyby jsi to vic rozebrala tak treba ..jaky je nejlepsi program
na cisteni …ccleaner
na defragmentaci disku…defraggler
na stahovani z internetu …JDownloader
na obnovu smazanych dat ..Recuva
na prehravani hudby a filmu …Kmplayer
.na upravu fotek …Photoshop nebo Zoner photo studio 15
atd…trochu to rozebrat by neskodilo..;D…
Doplňuji:
bedy vy asi nechapete co tim chtel basnik rict ?…jake jsou nejlepsi programy na Windows …:D jenze kdyby jsi to vic rozebrala tak treba ..jaky je nejlepsi program
na cisteni …ccleaner
na defragmentaci disku…defraggler
na stahovani z internetu …JDownloader
na obnovu smazanych dat ..Recuva
na prehravani hudby a filmu …Kmplayer
.na upravu fotek …Photoshop nebo Zoner photo studio 15
atd…trochu to rozebrat by neskodilo..;D…

ctete znovu co jsem napsal vy jste napsal upne to same !!!! hlavneted za nekym utikejte aby to smazal ......prestante se laskave do me navazet …bylo to mysleno k windows ..!!!!! predtim jsem napsal …To je tezke ..kdyz nam nereknes k cemy by ty aplikace mely byt…je to dost podobne jako by jsi napsala

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Defragmentovat disk na Macbooku? Proboha na co, Kefalín?

Lily98, upřesněte dotaz, osobně navrhuju zkoušet a uvidíš. Nikdy nelze objektivně říctm jaká je nejlepší aplikace. To je prostě nemožné.
Doplňuji:
Badisko víte, kdybyste trochu lépe psal, předešlo by se řadě nedorozuměním. Když se neumíte kloudně vyjádřit, radši neraďte.
Řada uživatelů by pak mohla udělat to, čeho by mohla litovat…

Upravil/a: Bedy

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
karfigol

Pokud máš i iPhone, doporučuji aplikace z https://intui­tystore.com/ Můžeš pak s nimi ovládat domácnost jedním dotykem, fakt pecka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek