Lily98

Jaká je nejlepší aplikace na macbook?

Dostala jsem k narozeninám MacBook Air. Poradíte mi prosím, jaké aplikace jsou nejlepší? Hledala jsem na internetu, ale nic moc jsem nenašla :(

Odpovědi
badisko

To je tezke ..kdyz nam nereknes k cemy by ty aplikace mely byt…je to dost podobne jako by jsi napsala ..jake jsou nejlepsi programy na Windows …:D jenze kdyby jsi to vic rozebrala tak treba ..jaky je nejlepsi program
na cisteni …ccleaner
na defragmentaci disku…defraggler
na stahovani z internetu …JDownloader
na obnovu smazanych dat ..Recuva
na prehravani hudby a filmu …Kmplayer
.na upravu fotek …Photoshop nebo Zoner photo studio 15
atd…trochu to rozebrat by neskodilo..;D…
Doplňuji:
bedy vy asi nechapete co tim chtel basnik rict ?…jake jsou nejlepsi programy na Windows …:D jenze kdyby jsi to vic rozebrala tak treba ..jaky je nejlepsi program
na cisteni …ccleaner
na defragmentaci disku…defraggler
na stahovani z internetu …JDownloader
na obnovu smazanych dat ..Recuva
na prehravani hudby a filmu …Kmplayer
.na upravu fotek …Photoshop nebo Zoner photo studio 15
atd…trochu to rozebrat by neskodilo..;D…

ctete znovu co jsem napsal vy jste napsal upne to same !!!! hlavneted za nekym utikejte aby to smazal ......prestante se laskave do me navazet …bylo to mysleno k windows ..!!!!! predtim jsem napsal …To je tezke ..kdyz nam nereknes k cemy by ty aplikace mely byt…je to dost podobne jako by jsi napsala

Bedy

Defragmentovat disk na Macbooku? Proboha na co, Kefalín?

Lily98, upřesněte dotaz, osobně navrhuju zkoušet a uvidíš. Nikdy nelze objektivně říctm jaká je nejlepší aplikace. To je prostě nemožné.
Doplňuji:
Badisko víte, kdybyste trochu lépe psal, předešlo by se řadě nedorozuměním. Když se neumíte kloudně vyjádřit, radši neraďte.
Řada uživatelů by pak mohla udělat to, čeho by mohla litovat…

karfigol

Pokud máš i iPhone, doporučuji aplikace z https://intui­tystore.com/ Můžeš pak s nimi ovládat domácnost jedním dotykem, fakt pecka