zjentek

Jaká je nejdelší možná trasa, jakou mohu po zemi urazit automobilem?

myšleno, aniž bych musel pěšmo, vodmo a nebo vzdušmo a aby to odněkud někam vedlo, né aby mně „někdo“ (taky na 5písmen) napsal, ať si dělám nekonečný kolečka kolem baráku ;(

Nejlepší odpověď
gecco

Nejdelší?
Buďto z Aljašky do Patagonie a nebo z Evropy (jih Norska nebo Gibraltar) do Vladivostoku (nebo Jižní Koree)…
😉

Další odpovědi
anonym

Po Evropě bys najel spousta km. Změř si hranice okolo Evropy a máš to, ale za peníze. 🙂