Rokio

Která je nejchytřejší a nejhloupější postava ze seriálu Simpsonovi?

Animovaný intelektuál VS animovaný hlupák

Nejlepší odpověď
VeRe1983

Nejchytřejší, resp. nejmoudřejší mi přijde Lisa bezkonkurenčně. Profesor je spíš takový blázen. A nejhloupější, tam je kandidátů víc. Cletus a Brandine, Homer, Ralph.

Další odpovědi
Drap

To záleží na úhlu pohledu. Nejde stoprocentně takto vyhodnotit.

uncle Sam

Nejhloupější je Ralph:D

Nazdar Bazar

Co já vím, profesor Frink ? No a Houmr vysokým intelektem nejspíš nedisponuje. Takže asi tak.

patmull

Steven Hawking 🙂 Z pravidelného obsazení ale určitě vědec doktor Frink. Líza se projevuje na svůj věk, jako velice inteligentní holka, ale občas je přece jen znát, že má jen 8 let – její slabost vůči poníkům, kvůli kterým něklikrát nedokázala udržet svůj postoj. Další chytré postavy jsou také Martin Prince, Dr. Dlaha, Skinner, nebo Komiksák (poslední 3 jmenovaní jsou členy Springfieldské menzy). Ti jsou ale často terčem vtipů, často až absurdních – Dr. Dlaha a jeho podivné lékařské metody, jako operace venku, Skinner a jeho neschopnost v osobním i pracovník životě, to stejné platí i o Komiksákovi, Martin Prince někdy vypadá spíše jako šprt, než přirozeně inteligentní žák. Jinak na svůj věk oplývá mimořádnou inteligencí sasmozřejmě taky malá Maggie 🙂