vlatko

jaka je napln prace obhodniho managera

jedna se o pozice v retezci tescco,neco jako vedouci prodejnu atd…

Nejlepší odpověď
Bobule

To je strašně individuální, každá firma svým manažerům zadává jinou práci, ale v bodech, pokud bych měla jmenovat by to bylo určitě toto :
Rozvoj, řízení a motivace obchodního týmu
Zodpovědnost za výsledky obchodního týmu
Zodpovědnost za chod a rozvoj regionální obchodů
vyhledávání nových obchodních příležitostí
vedení obchodních jednání
péče o firemní klienty
vedení týmu ( máte na starost podřízené )
péče o stávající a nové klienty
Plnění stanovených obchodních plánů
Pravidelné reporty nadřízenému

Dobrý obchodní manager by měl mít cit pro obchod, být flexibilní, umět tzv. tah na branku, samostatný, komunikativní,mít výborné vyjednávací, prezentační a organizační schopnosti…mimo jiné samozřejmě

Další odpovědi
suaeda

<Bobule> dala vyčerpávající odpověď.
Já jen dodám, že si také musí umět pořídit mladé, schopné, šikovné … asistentky. :)