Rokio

Jaká je minimální přítomnost na praktické výuce, při které daný učeň má právo dělat klasifikační zkoušku?

Vím, že přítomnost na praxi musí být alespoň 75 %, aby žák nemusel dělat klasifikační zkoušku. Jaká je ale nejnižší přípustná přítomnost učně, aby mohl pokračovat v učení v dalším ročníku za předpokladu, že udělá klasifikační zkoušku?

Odpovědi
Drap

Na každé škole to můýe být jiné. Informuj se na příslušné škole.

ivzez

Na začátku školního jsi byl seznámen
se školním a klasifikačním řádem, který je navíc
k dispozici na webu a/nebo v sekretariátu ško­ly.

Případně se zeptej třídního učitele.
(Na každé škole to může být trochu jinak.)