Jaká je měrná jednotka"velký kulový" ?!

Doplňuji:
http://img.na­dapenny.com/t20/111­56/nadap102852548­030232.jpg

Nejlepší odpověď
www

Tato zcela originální a naprosto přesná měrná jednotka je ve všech směrech
UNIVERZÁLNÍ !! 😁

Další odpovědi
tuCZek

… á Barbakan je zas ve formě :)

anonym

Vzhledem k tomu , ze ja mam a znam velky kulovy , tak asi nula. ? 🙂 -iv-
Doplňuji:
Led – u me to nevypada , ze jsem chodila za skolu . U me to vypada tak , ze jsem v te skole ani nikdy nebyla. !! ☹

led

Ale, ale…
Niekto chodil poza školu. Toto sa predsa preberá už v 1.ročníku škôlky.
1 velký kulový = 1 figa borová = 1 volebný sľub politika

žolik

se rovná nic.

Zdroj: žolík