Rokio

Jaká je má největší chyba?

Zde můžete napsat moji nejhorší vlastnost, jakou podle vás mám či co dělám špatně.

Odpovědi
led

Zaoberanie sa samým sebou.
Okolo je toho toľko, že stačí sa pozerať a hneď prídete na iné myšlienky.

Drap

Myslím, že ta největší chyba teprve přijde. Která to ale byla, budeš moci posoudit až na konci života.

talka

„Jaká je má největší chyba?“ led: „Zaoberanie sa samým sebou.“!!!!! Nemáš žádné jiné zájmy? Nemáš čas ani řídit se dobře míněnými radami na Zprávách???