karolinaw

Která je lepší barva vlasů: blond, nebo tmavá? A za jak dlouho se barva smyje?

Děkuju za odpovědi

Nejlepší odpověď
Kelt

Nauč se vyjmenovaná slova po m – tam je myje. Raději si kup doučování mateřského jazyka než nějakou barvu na vlasy.

Další odpovědi
JežíšKristus

Kelt to řekl jasně, Karolíno!!!

quizzi

Pro Tebe určitě blond.

marci1

Každému sluší nějaká jiná. Záleží na tom, jaké máš oči, barvu pleti ap. Ke světlejším světlé, k tmavším tmavé. Nejlepší je mít svoji přírodní barvu, kterou můžeš sem tam změnit barevným šampónem. Barva vydrží cca 6–7 týdnů, šampón méně. Barva vlasům škodí. Říká se: muži mají rádi blondýnky, ale žení se s brunetkami. 🙂

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

quentos

„Brunet“ není barva vlasů, ale tmavovlasý člověk.

cochee

Smije? Nemá to být náhodou zmije?
Jo a lepší barva je Palette Color.