Avatar uživatele
Bob2

Jaká je kvalitní oční klinika na laserovou operaci?

Nejlépe v Brně, ale dojedu kdekoli. Nejlépe kvalitní, ale za dobrou cenu. Díky moc :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? johana 56 před 3232 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
johana 56

Za sebe bych doporučila oční kliniku Gemini ve Zlíně.
V odkazu najdete ceník a další města,ve kterých se výkony provádí.

http://www.ge­mini.cz/
Doplňuji:
I v Brně se tyto zákroky provádí.
Ve vloženém odkazu máte ožnost obrátit se s osobním dotazem na odborníky.Není třeba podléhat módním trendům,zkuste i brýle brát jako součást vizáže a ne obtěžující faktor.

@Agnetko,nestraš­te.Doporučuji Zlín jako špičkové pracoviště právě pro stoprocentní úspěšnost operace sítnice..Oko zústalo,jen je nutné počítat s tím,že cerkláž omezí zorné pole.Jizvu po takovém zákroku samozřejmě nelze řešit dioptrickou korekcí.

Upravil/a: johana 56

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Myslíš operaci sítnice nebo jen optickou?
U sítnice je vysoká pravděpodobnost, že se to nepodaří, a příjdeš o oko (60%?).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
kacenka23

Ahoj 🙂 Já byla na laserovce teď v červnu tady: www.oftal.cz. Je to klinika přímo v centru Brna – u hlavního nádraží, takže super dojezdnost. Celou dobu se mi personál věnoval a vysvětloval vše potřebné. Za jedno oko jsem nakonec zaplatila necelých 9 tisíc, protože jsem na mateřské a v oftalu mají teď tuhletu akci právě pro rodiče na mateřské, takže jsem i dost ušetřila. Zatím maximální spokojenost!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MarkettB

Naprostý souhlas s Kackou. Personál vážně profesionální a krásné moderní nové prostory! Celá má brýlatá rodina jsme šli postupně na operaci – já i dcera jsme super spokojené, takže teď půjde i můj manžel učitel – je tam teď pro učitele sleva.. na jedno oko devět tisíc :)

před 3226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

johana 56 a kacenka 23: Díky vám holky. Přecejen jsem Brňák, takže klinika od kacenky je pro mě asi výhodnější. Já teda bohužel nejsem zrovna na mateřské dovolené :D Kolik to stojí normálně? A dá se platit na splátky?

před 3231 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Bob2

Asi jsme se nepochopili. Myslím laserovou operaci očí kvůli odstarnění dioptrií. Při tomto druhu operace rozhodně není 60% šance, že přijdeš o oko

před 3232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

Ano, vždyť se ptám jestli optickou…:D > Optická by se dala doporučit.
Tak to nemohu dále sloužit:D

před 3232 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek