Bob2

Jaká je kvalitní oční klinika na laserovou operaci?

Nejlépe v Brně, ale dojedu kdekoli. Nejlépe kvalitní, ale za dobrou cenu. Díky moc :)

Nejlepší odpověď
johana 56

Za sebe bych doporučila oční kliniku Gemini ve Zlíně.
V odkazu najdete ceník a další města,ve kterých se výkony provádí.

http://www.ge­mini.cz/
Doplňuji:
I v Brně se tyto zákroky provádí.
Ve vloženém odkazu máte ožnost obrátit se s osobním dotazem na odborníky.Není třeba podléhat módním trendům,zkuste i brýle brát jako součást vizáže a ne obtěžující faktor.

@Agnetko,nestraš­te.Doporučuji Zlín jako špičkové pracoviště právě pro stoprocentní úspěšnost operace sítnice..Oko zústalo,jen je nutné počítat s tím,že cerkláž omezí zorné pole.Jizvu po takovém zákroku samozřejmě nelze řešit dioptrickou korekcí.

Další odpovědi
Agneta

Myslíš operaci sítnice nebo jen optickou?
U sítnice je vysoká pravděpodobnost, že se to nepodaří, a příjdeš o oko (60%?).

kacenka23

Ahoj 🙂 Já byla na laserovce teď v červnu tady: www.oftal.cz. Je to klinika přímo v centru Brna – u hlavního nádraží, takže super dojezdnost. Celou dobu se mi personál věnoval a vysvětloval vše potřebné. Za jedno oko jsem nakonec zaplatila necelých 9 tisíc, protože jsem na mateřské a v oftalu mají teď tuhletu akci právě pro rodiče na mateřské, takže jsem i dost ušetřila. Zatím maximální spokojenost!

MarkettB

Naprostý souhlas s Kackou. Personál vážně profesionální a krásné moderní nové prostory! Celá má brýlatá rodina jsme šli postupně na operaci – já i dcera jsme super spokojené, takže teď půjde i můj manžel učitel – je tam teď pro učitele sleva.. na jedno oko devět tisíc :)

Bob2

johana 56 a kacenka 23: Díky vám holky. Přecejen jsem Brňák, takže klinika od kacenky je pro mě asi výhodnější. Já teda bohužel nejsem zrovna na mateřské dovolené :D Kolik to stojí normálně? A dá se platit na splátky?

Bob2

Asi jsme se nepochopili. Myslím laserovou operaci očí kvůli odstarnění dioptrií. Při tomto druhu operace rozhodně není 60% šance, že přijdeš o oko

Agneta

Ano, vždyť se ptám jestli optickou…:D > Optická by se dala doporučit.
Tak to nemohu dále sloužit:D