bolak

Jaká je klávesová zkratka pro práci s textem, když chci od určitýho písmena označit všechen text až na konec stránky?

Doplňuji:
Hlada: Do wordu pěkný, ale já hledám něco univerzálního :) Potřebuju to do prohlížeče, nejlépe do Opery ale mělo by to bejt všude stejný. Když zmáčkneš SHIFT+↓ tak ti to označí od toho místa až na konec řádku kdekoliv, to znám, ale já právě potřebuju až na konec veškerýho textu.

quentos: …a já právě potřebuju klávesovou zkratku :)

Nejlepší odpověď
odpomass

Zkus CTRL+SHIFT+HOME
Doplňuji:
Pardon, Ctrl+Shift+End jsem myslela

Další odpovědi
quentos

namísto klávesové zkratky funguje následující: kliknu na to „určité písmeno“, zmáčknu levý Shift, podržím ho a za stálého držení levého shiftu klepnu myší na konec stránky.

Hlada

Ve Wordu: Ctrl+Shift+šipka dolů

bolak

odpomass: paráda, to je ono :)) díky moc, já ten End zkoušel, ale nejspíš bez toho CTRL..