Fly

Jaká je klávesová zkratka pro obrázek noty?

Děkuji za odpověď. F.

Nejlepší odpověď
anonym

nez si tohle pamatovat, radeji stiskni Wokno+R ( nebo nabidka Start->Spustit…)

otevre se okno s jedinym vstupnim polem, do nej napis CHARMAP , potvrd tlacitkem [[OK]] … v seznamu pismovych rezu vyber misto arial WEBDIGNS nebo WINGDINGS a muzes hledat notu nebo cokoliv dalsiho 🙂

vybrany znak (poklepanim) lze pak snadno vlozit do jineho programu pres klasickou schranku (CTRL+C, CTRL+V) …