Littl3

Jaká je klávesová zkratka na vyhledávání ?

Když se tyto klávesy podrží vyjede tabulka kam zadáte slovo a to vám ho najde v dané věci třeba v programu skype zadáte a to slovo to najde nevíte co je to za zkratku ?:D

Nejlepší odpověď
WeeBear

Ctrl+F :)

Další odpovědi
Hamon

To záleží an operačním systému a aplikaci. Na Windows je to obvykle Ctrl+F nebo F3, třeba na Mac OS X je to (jestli se nepletu) jablko F atd… Ovšem v aplikacích to záleží na výrobci, může použít klávesy, které sám uzná za vhodné.