Kelt

Jaká je internetová stránka, na které bych si mohl přečíst heslo na email?

Používám jen jeden mail s jedním heslem, ale do mnoha portálů se hlásím také a heslo si nepamatuji. Ale vím, že existuje stránka, nebo program, který umí heslo přečíst. Nevíte , kde danou stránku najdu? Děkuji.

Odpovědi
Mc Merkurion

… no, stačí kliknout na: „zapomněli jste heslo“, no a pak si to nový někam napsat, když si ho nepamatuješ …

nyjono

Všude ti obnovu hesla na vyžádání pošlou.

zjentek

Že by modrá? https://www.y­outube.com/wat­ch?v=8NjJzaBQBqo

led

obráťte sa na Dark WEB, alebo na štátných hackerov, ktorí majú v popise práce zisťovať slabiny internetu.

Malá rada, skúste si na heslo vytvoriť nejaký príbeh, príslovie, porekadlo a podobne.
príklad: „Ráno pod lipou žil, na obed pred kniežaťom Čechom odišiel za Slnkom a večer na zelenom ostrove s Mesiacom sa zdravil“
= Kelt
lipa – symbol Slovanov
knieža Čech – príchod Slovanov k Řipu
Zelený ostrov – Írsko

ivzez

Možná máte na mysli program pro uchování hesel (password manager) LastPass.
Určitě ho najdete na Stahuj.cz nebo na Slunečnici.

led

Mc Merkurion
Ale Kelt má len jeden email, kam mu môžu teda poslať heslo? Domov. Iné je ak pri registrácii napísal číslo telefonu, teoreticky by možno tam dostal dočasné heslo. Neviem, zatiaľ som s tým nemala problém, pretože ja pritom používam asociáciu s viď odpoveď kde som použila z histórie Keltov z čoho vyšiel Kelt

Mc Merkurion

… že by desetinobý meil ??? … ta asociace je sice fajn, ale moc složitá na paměť, používám tabulku s heslama zvlášť uloženou na flešce …