bolak

Jaká je hustota lidského vlasu (kg/m3)?

Takže jak by na tom byla hlava děda Vševěda, unesl by ji vůbec?

Nejlepší odpověď
gecco

Něco málo pod 1 (cca 0,8 – 1) – tedy něco pod 1000 kg/mˆ3…
Přesněji to nejde – takto obecně, stanovit…
😉
_____________­________________________­_______
Zlato má hustotu 19,3…
Z toho je jasné, že děd Vševěd těch vlasů nikdy moc – pravděpodobně, neměl…
😉

Další odpovědi
Lamalam

Pokud použiješ šampon na zvýšení hustoty vlasů http://www.col­way.cz/senzace-sampon-zlepsujici-hustotu-vlasu.html bude značná.

Emefej

Děd měl vlasy ze zlata, jejich hustota je tedy 19,3 g/cm3 čili 19300 kg/m3.