Bakalář 51

Jaká je hodnota tohoto informačního listu z roku 1945?

Odpovědi
elkon

Myslím, že žádná.

annas

Myslím si, že laik těžko posoudí. Někdy jde o význam historický, jindy třeba třeba o místo nálezu atd.

Proto se zeptejte odborníků, např. v muzeu. Nedávno známá objevila doklad o vlastnictví domu, který její manžel rekonstruoval. Listina pocházela ze začátku 20. století.

Zanesla ji do muzea, poděkovali jí. Šlo o dokument velmi zachovalý, psaný německy, razítko a kolek byly v pořádku, navíc šlo o známou , již nežijící osobnost města, bez dalších potomků.