Rokio

Jaká je hierarchie v rodině, kde jsou psi a kočky?

Pokud má například rodina dva psy a tři kočky, jaká je mezi nimi hierarchie?

Bývají většinou výše kočky, nebo psi?

Odpovědi
Mr. Marek

Je otázka, kdo z nich je silnější predátor. Domnívám se, že to není jednoduché specifikovat, protože i psy mají určité rasy, které jsou dominantnější, a které méně. Obecně bych vsadil ale na psa, kdybych porovnal německého ovčáka a kočku, tak je to jasné.

Emefej

Složitá otázka. Náš malý pes se bál kočky (dokud jsme jí měli), kočka se bála našeho většího psa, všichni tři se báli krocana. Tak si to přeber…

GM

U nás jsou na vrcholu kocouři, pak já, protože se o všechno starám a nakonec neužitečný manžel. DDD

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Justin1

Efemej: Připomíná mi to tuhle úvahu: „Všichni se bojí Draculy. Dracula se bojí jedině mě. Takže já jsem Dracula.“