dust8

Jaká je galaktická listina prav a svobod?

Odpovědi
Drap

Neni žádná.

Lgee

  1. každý obyvatel vesmíru má právo na život.
  2. nedotknutelnost majetku jednotlivých světů je zaručena.
  3. lidský,mimozemský a jiný život je hoden ochrany Jiz před narozením, ochrana před přerušením těhotenství je zaručena.
  4. nikdo nesmí být zbaven svobody jinak než ze zákona.
  5. porušení této listiny se trestá smrti.

zjentek

To bude vědět jen Aliendron, NIKDO JINÝ 🤷‍♂️

led

Základný bod obsahuje zákaz ovplyvňovania vývoja života na planétach.
Ale nájdu sa chuligáni, ktorí v rámci galaktických hier sa radi hrajú na príslušníka dominantného živého organizmu. Jedným z nich je napríklad malý nedorastenec z istej 3-hviezdnej civilizácie, ktorý na tejto stránke vystupuje ako aliendrone, ale kedže nezasahuje do vývoja ľudskej civilizácie, neporušuje tým základný bod GLPS.

led

Lgee, ten váš zoznam je zo zatiaľ neschváleného návrhu novelizácie Vesmírneho zákona od predstaviteľa istej mikroplanéty zo Sústavy Mliečnej dráhy.
V súčasnosti platí:

  • každý obyvatel vesmíru má právo na život, pokud to tak uzná ten silnější
  • nedotknutelnost majetku jednotlivých světů je zaručena v prospěch mocnějšího
  • lidský, mimozemský a jiný život je hoden ochrany Již před narozením, ochrana před přerušením těhotenství je zaručena, pokud to neodporuje zájmu mocnějšího
  • nikdo nesmí být zbaven svobody jinak než ze zákona pokud je příslušný do vyšší vládnoucí kasty