Complex

Jaká je EU norma na počet rozinek v kupované vánočce?

https://cdn.pi­xabay.com/pho­to/2014/12/18/11/19/chris­tmas-cake-572406_1280.jpg

Nejlepší odpověď
Kepler

Jistě, stačí jediná nalezená rozinka. Pokud by ale šlo o polovysušený šušeń, tak výrobce má na krku ČOIku a hygienu. Nebuď detailista, když si si koupíš cikánskou pečeni, tak ta údajně taky neobsahuje cikána. Hlavně, že nám chutná.

Další odpovědi
cukrar

Není norma. Vy máte ale starosti…

Kryšpín

Záleží zda pro zápaďáky neb směrem na východ, údajně máme jiné chutě

ivzez

Napřed byste musel stanovit normu pro váhu každé hrozinky,
potom by teprve bylo možné stanovit normu na počet hrozinek
v nějakém produktu.
(Hrozinky se do těsta nepočítají, ale váží.)