beatab

Jaká je druhá část filmu Harry Potter a Relikvije smrti?

Toto je otázka na ty, co na Potterovi 7, druhá část byli včera v kině. Stojí to zato? Bylo to ve 3D?

Nejlepší odpověď
iceT

I kdybych posléze usoudila,že to za to nestálo nestálo,tak bych na to stejně šla,už jen proto abych viděla celou sérii.

Další odpovědi
Ella

My si vybrali dabing a BEZ 3D – přece jen, oči si kazit nemusím a impozantní to bylo i v normálním 2D ;)

Moc se mi to líbilo, je tam všechno co má film mít – napětí, romantika, smrt, vítězství, humor. A pokud jste citlivá dušička, tak si nezapomeňte balíček kapesníků, bude se hodit :D