dust8

Jaká je doporučená denní dávka sexu?

Nejlepší odpověď
anonym

To je flexibilní, dle potřeby. Sex je také sport. Tedy předpříprava – akce – regenerace.

Další odpovědi
Hufnágl

Až tě nebudou bolet ruce.

Kepler

To záleží na věku. Zkus si představit polohu vercajku při maximální erekci vzhledem k poloze břicha jako malou hodinovou ručičku na hodinách. Pokud je to na 1 hodině – jednu tunu denně. Na dvou hodinách: půl tuny, atd. Pokud je trvale půl šesté, sex musíš vyloučit. A pokud frantíka nemůžeš najít, tak rovnou vem provaz a jdi se zastřelit do rybníka.

jsemjá

Třikrát denně.

Ivanka082

Příspěvek smazán administrátorem.