autacek

Jaká je dle Vás přiměřená procentuální výše nájmu, s ohledem na pořizovací cenu nemovitosti?

Odpovědi
Drap

Neplatím nájem

hapiky

Co je přiměřená procentuální výše nájmu jsem ještě nějak nezaregistroval, neboť bydlím ve svém. Ovšem pro nějakého rodičma zabezpečeného fracka není asi výše nájmu tak podstatná a pořizovací cenu nemovitosti mají na háku.

Mc Merkurion

… minimálně abych neprodělal, maximálně, kolik je kdo ochoten dát … cena je tržní … pochybuju, že v Chánově pronajmeš byt alespoň za minimální náklady, za to v Praze na něm dobře vyděláš … je kapitalismus a ten zná jen dvě věci: poptávku a nabídku, vše ostatní jsou socialistické názory … a je pravda, že mnoho lidí se mnou nebude souhlasit, bude si myslet, že kapitalistovi přeci stačí jen menší zisk, že nemusí mít každej rok nový auto, ano, je to pravda, ale když můžu, proč bych to nedělal >>> proto bylo v minulosti (a budou stále) tolik revolucí a pokusů o spravedlivou společnost, že se to komunistům nepovedlo, je věc jiná, tam opět selhal lidský faktor …

Hlada

Výnosnost komerční nemovitosti je 5–7%, bytů 3–5% p.a.