Toruk

Jaká je délka stěhovacích háků?

Nemáte někdo doma, že byste změřili? Napadlo mě, že kdybych si tyče sehnal ve sběrně a sám je vyrobil, stálo by to jen pár korun.

Nejlepší odpověď
annas

Háky máme doma. Šla jsem je do kůlny změřit. Délka je 60 cm včetně úchytky. Dole při konečné délce 60 cm jsou pak háky zahnuté.

Další odpovědi
mosoj

Když jsem je používal neměřil jsem je, ale typuji tak 70 cm. Při zaháknutí a držení v ruce se nesmí postava úplně narovnat, ale také nesmí být příliš sehnutá.

elektrikář

Když je vezmete do ruky a postavíte se. Mněly by být zhruba 10 cm nad zemí.Zkuste si to vymněřit kouskem slabého drátu.Záleží jak jste vysoký a jak dlouhé máte ruce.Břemeno nemá cenu zvedat výš.