Ella

Jaká je definice médií?

nemůžu na to nikde přijít, moc by mi přesná definice pomohla. =)

Nejlepší odpověď
annas

Média – masové sdělovací prostředky v tištěné (klasické – tisk) nebo elektronické podobě – rozhlas, televize, internet.
Činnost těchto médií odpovídá původnímu významu slova médium – prostředník, zprostředkovatel. Takže masmédia nám předávají informace z domova i různých oblastí světa.

Další odpovědi
kenyrts

Podle Slovníku spisovného jazyka českého je médium, množné číslo média, zprostředkující osoba, prostředí, činitel, výplň prostoru nebo látka, ve které je předmět uložen. Může být popisem i pro DVD, knihu, časopis, elektronickou poštu (e-mail), leták, videokazetu, filmové dílo, gramofonovou desku apod.
více viz link:

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Mé­dia