plebs

Jaká je cena operace osoby na jiné pohlaví?

V Česku se nechá přeoperovat asi 100 osob ročně na jiné pohlaví platí to i pojišťovna je to i pro chudou vrstvu?

Odpovědi
paul1

Tady jsou některé z odpovědí, které Vás zajímají:

Zdroj: https://www.es­theticon.cz/za­kroky/operace-transsexualu

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Disraeli

Já bych to dával tak drahé a s takovými podmínkami, že by to nedělal skoro nikdo…

Pepa25

Distraeli: vždyť tyto podmínky platí! Je vidět, že o tom nic nevíte. Nebo si myslíte stejně jako tazetel, že 100 operací ročně v ČR je moc?

Disraeli

Vím o tom dost, ale myslím přísnjěší podmínky a horentní sumy…
100 je moc.