zjentek

Jaká je cena jedný spermie?

Kdybych znal dnešní cenu za dávku (za odstřik), tak dá se to potom dle nějakýho vzorce vydělit?

Nejlepší odpověď
Kepler

A od koho? Některé můžou být zadarmo strašně drahé!

Další odpovědi
aliendrone

Jasně že jo, jen na to není žádný vzorec, nicméně stačí vypočítat podíl > cena za dávku/počet spermií=cena za spermii. :D :D :D

autacek

Jen se neboj, oni ti je při odběru spočítají. Ovšem nejsem si úplně jist, zda-li bys byl vhodný dárce, je dost pravděpodobné, že ne. (věk, vzdělání, počet spermií na ml, atd.)

Jinak taková cena může být nevyčíslitelná, obzvlášť pokud bys toužil po vlastním dítěti, ale měl tam jen lenochy, které popisuješ.

Klaproth

Raději to nechci vědět. Když si představím, kolik prachů jsem jen tak pustil do světa…

zjentek

Aliendron tak závažná věc se nemá tak zjednodušovat. Jako, musela by tam bejt nějaká sestra, která by dávku testla a hned na místě ti oznámila, třeba- máte tam 250 mrtvejch spermijí a tři živý, takže běžte na pokladnu, máte u nás kačku pade, nebo tak něco… snaž se trocha.

zjentek

No právě. Třeba tenhle portál je taky zadara… ;)

aliendrone

Také podle toho vypadá. :D :D :D

zjentek

Taky si myslím, že by ho měli zpoplatnit a platit za účast ;d ;d ;d

zjentek

Ad Kepler, samozřejmě ;)