demik

Jaká je cena grilovaného býka na Oktoberfestu?

Nevíte náhodou někdo tuhle otázku? určitě se mezi váma objeví někdo, kdo Oktoberfest navštívil. Tak mě zajíma na kolik tam výjde jedna porce býka, nevím teda jak to prodávají, jakou dávají gramáž. Ale zajímalo by mě to :)
Doplňuji:
Drap: beru to vseobecne, proste prumerna cena :) a nebo od kolika do kolika..a jestli vis, tak muzes aj napsat kolik dkg to bylo :) diky

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš napsat i u kterého prodejce. Ceny nejsou stejné.

Další odpovědi
novaky

Byl jsem dvakrát a cenu potravin si stejně nepamatuji. Návštěva Oktoberfestu stojí balík, ale jsem si jist, že většinu jsem investoval do předraženého piva.
Jinak nejlepší hovězí k jídlu je tříletá kravka, ale k tomuto poznání jsem nedospěl na festu. Po návratu z festu si nepamamuji ani jméno té Gertrudy