Leontyn

Jaká je cca výše pojistného (OSSZ) u zaměstnance a podnikatele?

Zaměstnanec podává OSSZ Přehled o příjmech a výdajích za vedlejší činnost OSVČ. Jeho příjmy dosáhly v roce 2011 cca 120.000 Kč z podnikání a odepisuje si 60 %. Kolik má uhradit cca za rok 2011 na sociálním pojištění? (PS – kalukačky na Měšci, Podnikání, iPodnikání ne toto nefungují). Prosím o konkrétní odpověď na konkrétní otázku.
Doplňuji:

celkové příjmy dotyčného jsou:

415.000 Kč z HVČ (zaměstnanec 12 měsíců)
120.000 Kč z VPČ (OSVČ, 12 měsíců)

Odpovědi
Vseznalek88

120.000,– jsou příjmy z vedlejší činnosti nebo celkově?
jaké jsou celkové příjmy?
Doplňuji:
příspěvek na důchodovou politiku státu by za minulý rok měl ve Vašem případě činnit 17.520,– Kč