MartGrin

Jaká je alternativa pro PayPal nebo Stripe?

Potřeboval bych službu, která mi dovolí klientům zasílat platební odkaz, kde mi kreditkou zaplatí a mně peníze přistanou na účet, který mám u té dané služby. Jak PayPal tak Stripe tohle umožňují, ale Stripe v Česku není podporovaný a PayPal má poměrně vysoké poplatky, takže bych nejradši využil nějakou jinou službu. Předpokládám, že v Česku něco takového musí existovat. O klasickém převodu na účet samozřejmě vím a nechávám si ho jako poslední rezervu.

Odpovědi
aliendrone

Myslíš platební bránu, třeba jako https://www.pa­ys.cz/ ?

anonym

Tohle umí REVOLUT, umí vygenerovat dočasnou platební bránu na určitou částku kterou můžeš komukoliv poslat a on ti přes ní může poslat peníze, pak brána může zaniknout nebo zůstat aktivní, můžeš jich mít pochopitelně více. Když se do revolutu zaregistruješ tuto funkci pak v aplikaci najdeš v sekci PLATBY pod záložkou Požádat->odkazem pro platbu. www.revolut.com

narozdíl od jiných bran, tohle je zdarma a nic tě to nestojí.

dubraro

GoPay, ComGate.

MartGrin

aliendrone – Ano, ale musí u ní fungovat ten platební odkaz, který jsem popisoval. Zkoušel jsem takhle už kontaktovat PayU, což je velmi populární platební brána v ČR, ale řekli mi, že brány poskytují jen eshopům, který samozřejmě neprovozuju. Každopádně o Pays jsem ještě neslyšel, takže tam napíšu a pokud máš nějaké další tipy tak sem s nimi.