Jaká je alternativa pro PayPal nebo Stripe?

Potřeboval bych službu, která mi dovolí klientům zasílat platební odkaz, kde mi kreditkou zaplatí a mně peníze přistanou na účet, který mám u té dané služby. Jak PayPal tak Stripe tohle umožňují, ale Stripe v Česku není podporovaný a PayPal má poměrně vysoké poplatky, takže bych nejradši využil nějakou jinou službu. Předpokládám, že v Česku něco takového musí existovat. O klasickém převodu na účet samozřejmě vím a nechávám si ho jako poslední rezervu.

Odpovědi:

Stříbrný

Myslíš platební bránu, třeba jako https://www.pays.cz/ ?

Zlatý

Tohle umí REVOLUT, umí vygenerovat dočasnou platební bránu na určitou částku kterou můžeš komukoliv poslat a on ti přes ní může poslat peníze, pak brána může zaniknout nebo zůstat aktivní, můžeš jich mít pochopitelně více. Když se do revolutu zaregistruješ tuto funkci pak v aplikaci najdeš v sekci PLATBY pod záložkou Požádat->odkazem pro platbu. www.revolut.com

narozdíl od jiných bran, tohle je zdarma a nic tě to nestojí.

Stříbrný

GoPay, ComGate.

Diskuze k otázce

MartGrin

aliendrone - Ano, ale musí u ní fungovat ten platební odkaz, který jsem popisoval. Zkoušel jsem takhle už kontaktovat PayU, což je velmi populární platební brána v ČR, ale řekli mi, že brány poskytují jen eshopům, který samozřejmě neprovozuju. Každopádně o Pays jsem ještě neslyšel, takže tam napíšu a pokud máš nějaké další tipy tak sem s nimi.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1527
Zlatý Michal Kole 1199
Zlatý ge0rge 1180
Zlatý mosoj 1096
Zlatý Hlada 1022
Zlatý led 996
Zlatý gecco 904
Zlatý www 828
Zlatý badisko 817
Stříbrný cochee 725

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.