tygristek

Jaká izolace pod linoleum?

Potřebuji tepelnou izolaci pod lino, která mi vyrovná nesrovnalosti i v betonové podlaze. Děkuji za pomoc.

Nejlepší odpověď
Drap

ideální by byl polystyren, nevím ovšem zda vám to dovolí výškové položení podlahy, na to naspř OSB desky a potom linoleum. Jednoduším, ale také méně učiným bude mironal.Vrstva která se dává např pod plovoucí podlahy, častečně izoluje a vyrovnává drobné nerovnosti.Mironal je poměrně levný a k dostání snad ve všech prodejnách s podlahovými povrchy.

Michálek1245

Máte pod tím beton? Jako nejlepší bude hydroizolace základů a na to třeba mirelon jako kročejovou izolaci. My jsme kupovali hmotu od https://www.stav­mat.cz/sortimen­t/hydroizolac­ni-natery a vystačili jsme si na všechny podlahy doma. Jasně, někdo vám řekne, že je to zbytečné, ale já osobně jsem nechtěl nechat nic náhodě. Takže jsme ty podlahy natřeli v celém domě. 😉

Drahuška999

Zdravím, my jsme se u nás rozhodli udělat hydroizolaci, protože nám bylo řečeno, že máme docela dost doma veliké vlhko a proto pro nás hydroizolace bude nejlepší řešení… Kdyby náhodou někdo sháněl někoho, tak můžeme doporučit třeba – www.pakrsro.cz , protože od těch jsme měli my tu naši 🙂 Tak se mějte a dejte vědět, jak jste pochodili…