Vicki

Jaká hračka byla vaše nejoblíbenější?

Jaká hračka byla vaše nejoblíbenější? Můj favorit byl plyšový míša:-).

Nejlepší odpověď
fortin

Šulínek.
Doplňuji:
Mercedes. Je to správná odpověď?

Zdroj: http://www.ama­teri.com.hr/?a=u­vod

Další odpovědi
HerbiG

Casopis PLAYBOY :)

panenka

má nejoblibenější hračka byla veliký plyšový krtek a slon

Fly

Ooobrovsky plysovy hroch.

mojitek

gumovej medvidek a nemuzu ho uz dlouho najit ☹
Doplňuji:
fortin : …a uz ne ???

Jahoda

U mě to byla plyšová myška a a obrovská mědvědice, která držela v ruce medvídě ;o)

vecernice

Kuličkový ložiska.

iwetax

Lego, puzzle, malování

HOMER

Moje oblíbená hračka bylo asi lego a autíčko na dálkové ovládání…

Michal

plyšová opice

Tombik

Ohromný cínový voják (byl větší než já :D).

ketina

moje nejoblibenějši byl pepik čuraci miminko

anonym

Mela jsem ohromneho misu,ktereho jsem nejradeji houpala v kohoutach/kdysi houpacka pro nejmensi.

Nikuška

panenky..a taky plysacek na spani (latkova panenka plysova): Hajik :))..mam ho do ted! i kdyz v nem je uz durka a je spinavy :( :D

lorja

Měla jsem plyšového medvěda Teda a toho jsem měla od svých 3 let až do 18.Byl plněný nějakými pilinami a úplně se rozpadl.

Fregurdios

Klíčenka kostry

superanetka

casopis bravo a bravo girl

nicasca

mašinka mám ji dodnes,

Klarisa

Klaun a stavebnice.