dust8

Jaká freeware verze funguje pro přehrávání bluray disku v PC přes bluray přehrávač ve full screenu bez zakoupení?

AnyMP4 bluray player – chce prachy za fullscreen
Free blue ray player – nejde bez prachů fullscreen
Potlayer – nefunguje bluray

Odpovědi
anonym

Jako vždy je na to nejlepší VLC, neplatí se nic a umí samozřejmě i fullscreen.

jenom je třeba doplnit jej o databázi klíčů (to je jeden soubor KEYDB.cfg) a knihovnu pro dešifrování AASC což je taky jen jeden *.dll soubor případně na linuxu je to balíček libaacs, který je přímo v Centru softwaru. Blíže viz https://vlc-bluray.whoknow­smy.name/