Jahoda

Jaká domácí práce Vás absolutně nebaví?

Jakou domácí práci nemáte rádi? U mě prohrává vysávání. A jak jste na tom Vy?

Nejlepší odpověď
Gabilka

Já nesnáším mytí mastného nádobí a posléze jeho utírání :( Sice mám odkapávač, ale taky hodně tvrdou vodu a když nádobí neotřu utěrkou, tak je po uschnutí flekaté :(

Další odpovědi
anonym

Jaké dom. pr. Vás absol. baví??
Miluju lux,prach,nádobí-to žeru.
Když nevytřu denně alespoň dvakrát cokoliv, jsem vyřízenej. Stěhování čehokoliv-nádhera.
Pohřbívání partnera-luxus.

Vicki

Tak to mě kupodivu nevadí-ale jelikož luxuju velmi často(mám andulky)-tak jsem si asi už zvykla. Mytí nádobí-to mě nebaví.

Jituna

Jednoznačně vysávání. POstupně likviduju koberce a nahrazuju dlažbou. Uklid na mokro dělám ráda.

Klarisa

Nerada žehlím,kupa prádla mě deprimunje.

anetadela1

Já jsem začala nesnášet každotýdenný vytírání. Přitom když jsme se stěhovali do novýho, tak jsem se na to těšila, že nebudu muset tahat vysavač. Ten tahat stejně musím a ještě k tomu mokrej hadr.

Džanička

Mě ze všeho nejvíc nebaví mytí oken,máme jich 9 a ještě k tomu jsou šroubovací,takže jako bych jich myla jednou tolik.Ostatní domácí práce mi nevadí,protože to hlavně dělám pro své děti

elen

já nemám ráda vysávání,i když koberců mám velmi málo,radši vytírám,nebo žehlím.

Zdroj: heleor1@seznam.cz

Nuk nuk

Věšení prádla…:D Ale opravdu, zvlášť takhle v zimě. V létě to tak zlé není, ale v zimě ho věšíme na půdě, což znamená tam ten škopek vznést po schodech nahoru, schne to tam hrozně dlouho a pak ho také snést opět dolů …

fablen

žehlení