Avatar uživatele
Jahoda

Jaká domácí práce Vás absolutně nebaví?

Jakou domácí práci nemáte rádi? U mě prohrává vysávání. A jak jste na tom Vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, anonym, rynek878 před 5183 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Gabilka

Já nesnáším mytí mastného nádobí a posléze jeho utírání :( Sice mám odkapávač, ale taky hodně tvrdou vodu a když nádobí neotřu utěrkou, tak je po uschnutí flekaté :(

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Jaké dom. pr. Vás absol. baví??
Miluju lux,prach,nádobí-to žeru.
Když nevytřu denně alespoň dvakrát cokoliv, jsem vyřízenej. Stěhování čehokoliv-nádhera.
Pohřbívání partnera-luxus.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Vicki

Tak to mě kupodivu nevadí-ale jelikož luxuju velmi často(mám andulky)-tak jsem si asi už zvykla. Mytí nádobí-to mě nebaví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jituna

Jednoznačně vysávání. POstupně likviduju koberce a nahrazuju dlažbou. Uklid na mokro dělám ráda.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Klarisa

Nerada žehlím,kupa prádla mě deprimunje.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anetadela1

Já jsem začala nesnášet každotýdenný vytírání. Přitom když jsme se stěhovali do novýho, tak jsem se na to těšila, že nebudu muset tahat vysavač. Ten tahat stejně musím a ještě k tomu mokrej hadr.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Džanička

Mě ze všeho nejvíc nebaví mytí oken,máme jich 9 a ještě k tomu jsou šroubovací,takže jako bych jich myla jednou tolik.Ostatní domácí práce mi nevadí,protože to hlavně dělám pro své děti

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elen

já nemám ráda vysávání,i když koberců mám velmi málo,radši vytírám,nebo žehlím.

Zdroj: heleor1@seznam.cz

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nuk nuk

Věšení prádla…:D Ale opravdu, zvlášť takhle v zimě. V létě to tak zlé není, ale v zimě ho věšíme na půdě, což znamená tam ten škopek vznést po schodech nahoru, schne to tam hrozně dlouho a pak ho také snést opět dolů …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
fablen

žehlení

před 4806 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek