Jaká cesta je lepší, vyšlapaná nebo vlastní, která není pohodlná?

Nejlepší odpověď
Drap

Jak kdy a jak v čem. Většinou však bývá vlastní cesta ne příliš snadná, ale ve výsledku lepší.

Další odpovědi
annas

Ne každý si uvědomí, že cesta za úspěchy není procházka růžovým sadem, ani ušlapaná cesta, protože za každou hloupost, nezodpovědnost, lehkomyslné jednání, podraz í by se mělo platit.

Proto méně snadná, ale správnější je tato: . „Na dvě dělila se cesta lesem. Já zvolila tu méně prošlapanou a rozdíl pochopila vzápětíí“.

V pohádce vždy měl větší štěstí ten, kdo si vybral tu cestu méně snadnou. Ale v životě vždy neplatí. Často jsou úsoěšnějí ti, jimž někdo cestu ušlape a zametá, než ti, kteří musí "bojovat " sami za sebe, a přesto a dosáhnou toho, co chtěli.

suaeda

Nejhorší je cesta, kterou pro své děti předem kompletně vyšlapou rodiče. Ano vše je pro děti snadné pokud jdou po předem vytýčené trase, ale jakmile sejdou z cesty, nebo už jí nikdo pro ně nepřipravuje začne problém kam a jak dál.

Dane

Vyšlapaná. Ti samostatní vypadají většinou jako pitomci. :)

setapouch

Zalezi na okolnostech. Pokud jdes nevyslapanou cestou uzemim, kde jsou cedule, ze tam jsou baziny, pak to neni nejlepsi napad. Kdyz ale jdes vyslapanou cestou uzemim, kde jsou baziny, ale nikdo cestu neprezil, aby tam umistil ceduli, jsi na tom snad lip? :)

jirkajirka

I po vyšlapané cestě jde každý jiným krokem , pro to i Tvá vlastní cesta může vést ve vyšlapané cestě.....

ivzez

Vlastní.