Halinor

Jaká celotáborová témata znáte, která by se podle vás dětem líbila?

Doplňuji:
já totiž nemůžu žádná vymyslet

Nejlepší odpověď
Drap

Těch je spousta. Lze použít vše, co si vymyslíš. Léta jsem plánoval celotáborové hry. Například Stroj času / aždý den se losovalo na kole v jakém čase a v které zemi se budeme nacházet/ Ostrov pokladů -piráti se dětem líbí. Jedna z velmi úspěšných byla celotáborovka podle Knihy džunglí. Je dobré použít nějakou knihu, v předvečer přečíst část textu a na druhý den mít připravené hry podle tématu.

Další odpovědi
annas

Ty hry jsou zajímavé, třeba vás některé zaujmou.

Různé pohybové hry
http://www.hra­nostaj.cz/
.....
Návrat do 50., 60. apod. let.
Cesta kolem světa, každý den jedna zastávka v určité zemi
Šikovný detektiv
Z pohádky do pohádky
Pán času
Cesta do pravěku