Bořek Dvořák

Jaká byla reakce vašeho okolí na dobrovolnou nezaměstnanost?

Ahoj všichni diskutující – byli jste už někdy v životě dobrovolně nezaměstnaní ať už z důvodu změny oboru, cestování či jiného? Pokud ano, jaká byla reakce Vašeho okolí?

Já jsem nyní poprvé dobrovolně nezaměstnaný z důvodu změny oboru a pobírám podporu, rád posléze přispěji svoji troškou do mlýna.

Nejlepší odpověď
Edison

Tomu se pak dá spíše říkat „na volné noze“, ne? 😁

Další odpovědi
Drap

Dobrovolná nezaměstnanost je nesmysl.

nyjono

Nechápu souvislost mezi změnou oboru a pobíráním podpory.
Platí na tebe ostatní pracující, prorože ty měníš obor?

zjentek

Nezaměstnanost? Tomu se dnes podivují už snad jen důchodci v bývalém východním bloku, to neřeš.