antík

jaká byla pro vás stráta michaela jacksona ? vadí vám že jsem jeho jméno napsal malými písmeny ?

Odpovědi
hanulka11

nechává mě to naprosto chladnou jak první otázka tak druhá

Děda Louda

Ztráta se píše se Z na začátku, psaní vlastních jmen má taky svá pravidla. A co mne se týká, nic jsem mu nepůjčil, tudíž netratím.

sejtanka

Je mi jedno,jestli je mezi námi,nebo ne!Druhá otázka-Asi by měl každý, byť jen trochu inteligentní tvor,psát jméno s velkým počátečním písmenkem.

led

Kde ste ho stratili?
Pokiaľ išlo o Michaela Jacksona, bola to zbytočná smrť

Terryle

Malý písmo mi nevadí, ale přijde mi divný – porušování základních pravidel mi rve oči z principu :)
Jacksonova smrt mě překvapila, ale nezasáhla, nikdy jsem ho neposlouchala a moc mě nezajímal. Přišel mi jako takovej víceméně nešťastnej člověk, kterýmu byla všecha sláva a peníze k ničemu… štěstí si za ně nekoupil. První, co mě napadlo, když jsem se dověděla, že zemřel, a myslím si to pořád – snad už mu je teď líp, než mu bylo za života.

iceT

MJ měl některé písničky moc pěkné,jiné ne,ale můj idol to nebyl.
Jeho smrt je stejně nevyjasněná jako u mnoha jiných osobností u nás i v cizině.
A co se týče použití malých a velkých písmen- to je vaše věc,pokud vám to nevadí.Ale abyste se nedivil,když někdy někdo bude vaše jméno psát taky malými písmeny…