Mr. Marek

Jaká byla pro vás doba před rokem 2010?

Nejlepší odpověď
Nassin

Ještě pracovní, ale práce mne bavila a dala mi vše, co jsem od ni očekával.

Další odpovědi
Kepler

Pro mně osobně dost kritická, málem jsem umřel v nemocnici, rozvod, časté stěhování a do toho ještě finanční krize a ztráta zaměstnání. Přišel jsem téměř o celý majetek a myslel jsem si, že jsem dosáhl dna. Ale pořád jsem tady a dnes jsem spokojený a téměř šťastný, bez hmotné bídy. Člověk by měl zažít všechno, nechat se „osudem“ řádně profackovat a pak si všeho taky jinak začne vážit.

kyrosveliky

Normální, stejná jako teď, jen teď to trochu mění a omezuje covid, ale jinak asi vše stejné. Dobu neshledávám nějak jinou, navíc taky byla krize. Jen jsem byl mladší a ještě na škole.
Ani mi to nepřipadá nějak dávno. Uteklo to rychle. Já když se řekne 2008, 2009, 2010,… tak to beru skoro jako včera. Roky utíkají ani se to nezdá ani jsem nezaregistroval, jak to tak rychle uteklo.
To kdyby ses ptal na řadu několika desetiletí, tak to by asi byla jiná, ale toho jsem ještě tolik nezažil, abych mohl porovnávat několik desetiletí.

quentos

Různorodá, nedá se házet do jednoho pytle. Do roku 2000 to bylo ještě dětství a puberta. Dále doba pilného studia, velkého tvoření, velkých očekávání, úspěchů, zklamání a zdravotních problémů. Právě roky 2009/2010 byly zlomové, vše se začalo měnit k lepšímu

zjentek

Zdráv, šťasten a pln života. );

ten který je

Bylo zde mnoho uživatelů tohoto webu,kteří nyní už nejsou aktivní.Také vzhled těchto stránek byl jiný.😊🤪

Justin1

Nejraději vzpomínám na podzim roku 2008, kdy jsem začal žít v Praze a hned o prvním víkendu po čtvrtečním přesunu do Prahy jsem navštívil nějaké akce, na které jsem se těšil a které jsem si naplánoval ještě před stěhováním, a také na podzim roku 2009, kdy jsem získal lepší práci, začal jsem s geocachingem a poprvé jsem v Praze navštívil Den železnice a svezl jsem se parním vlakem. Nicméně v lásce jsem v této době štěstí neměl. Hned krátce po příchodu do Prahy jsem se seznámil se sympatickou holkou, povedlo se mi s ní udělat tři schůzky, ale potom se se mnou zničehonic asi na měsíc přestala bavit a ozvala se mi až poté, co si našla někoho jiného. Na svoje štěstí v lásce jsem si potom musel počkat ještě necelých pět let, ale vyplatilo se mi si počkat.

Alesh

Když to vezmu z dnešního pohledu, tak skvělá. Tenkrát jsem to tak ale nevnímal. Od té doby se stala řada věcí, které se stát neměly, a kdyby to šlo, tak bych se do té doby vrátil hned a tyto věci bych udělal určitě jinak, resp. se jich nedopustil. Naopak bych některé věcí, které jsem měl udělat a neudělal, tak bych je udělal. Třeba těžil a nakupoval Bitcoiny ve velkém! 🙂

marci1

Dobou her a malin nezralých. 🙂

elkon

Kromě toho, že jsem byl ještě v práci, tak další rozdíl je asi jen ve věku. Jinak mě nic nenapadá.

aliendrone

Co říci, byl jsem MLADŠÍ, no. Z toho přirozeně plynou odlišnosti. Dělal jsem věci, které již nedělám a začal dělat věci, které jsem nedělal. (A to píši s plným vědomím toho, JAK si to Kepler, zjentek a další zločinci vyloží.) ;) :)

Je ale fakt, že jsem se DOST zklidnil, už to není takové hektické. Je pro někoho s podivem, že se mi po té hektičnosti NESTÝSKÁ, protože většina vrstevníků teskní po „bývávalo“ v rozsahu až nepochopitelně nebývalém. To ale snadno vysvětlím, bylo to nezřídka hektické až tolik, že bych si MNOHÉ s klidem odpustil (nezažil). ;) :)

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

alik360

V roce 2010 mi byly 3 takže si s toho nic nepamatuji.