JežíšKristus

Jaká by měla být výše pokuty pro neočkované?

Četl jsem, že chtějí zavést finanční pokutu pro ty, kteří se nedají očkovat, i když musí – tedy do budoucna se mluvilo o učitelích a zdravotnících. U těch má asi povinné očkování smysl, ale musí tam být i pokuta, aby to bylo vymahatelné. Pokuta v mírně nižší výši pak má být obecně pro neočkované, až bude zavedeno povinné očkování pro všechny (jen pro covid, nevím jak se řeší, když nechcete ty současný povinný očkování po narození).

Nejlepší odpověď
dubraro

Žádná. Už jen proto, že účinnost vakcíny je jen krátkodobá a nevalná.

Další odpovědi
Ametyst

Nejlepší ochrana starých lidí je, když jejich pečovatelky a zdravotní sestry budou vyhazovány z práce, protože se nenechaly očkovat. Bravo.

zjentek

Protiústavní.

elkon

Slovu povinné, rozumí každý. Kdo chce hazardovat se zdravím svých dětí, ten vymýšlí hlouposti a riskuje navíc postih. My starší jsme prošli povinným očkováním v dětství bez rebelií a díky tomu se nám dané choroby vyhnuly. Dnes si kdekdo hraje na chytráka a ohrožuje tak své děti.

Drap

Výše neni až tak důležitá. Navrhoval bych pro ty co by to měli mít a nemají 30 tisíc, na poprve

plebs

Žádná ovšem pokud by potřeboval léčbu s Covidem na Jipce tak by jí měl odmítnout a léčit se doma aspirinem.