Jaká by byla vaše reakce,kdybyste zhlédli v......

… v pornografickém filmu svého syna/dceru,vnu­ka/vnučku,nedej bože manžela/manželku! 😁 ?!

Nejlepší odpověď
hanulka11

to nehrozí, na takové věci nekoukám

Další odpovědi
anonym

No ještě větší šok by byl, když bych šel to porno točit a nevěděl bych, kdo tam hraje se mnou. Přišel bych do pokoje a tam byla moje manželka, dcera atd :)))

pizlicka

nekoukam na pornograficke materialy.

Lucijej

Tak bych si myslela, že mi přeskočilo, vzhledem k tomu, že žádného syna, dceru, vnuka, vnučku, manžela natož manželku nemám.
Ale už jsem zahlédla dvojníka mého přítele, tak by to musel být jednoznačně on :D

balca

Dostal bych záchvat smíchu :DD

manon

barbakan: Ty na to samozřejmě taky nekoukáš, žejo, ale taková záměna kazet v půjčovně je prevít :) Pak i svatý muž a jeho bábrlindy shlédnou, na co by jinak nekoukaly :D No a helemese, dcera :)

anonym

Kdepak,tyto filmy mi jsou zapovězeny! 😁

anonym

Hanulko,třeba sousedi ano ! 😁

bolak

Tu otázku to poslal Kole ne? :)

anonym

Já ti nevím,jen mě to nějak napadlo.

hanulka11

asi jsi měl divoké sny – mě takové věci nenapadají