Jaká by byla vaše odpověď na dopis?

Obdrželi jste dopis z ministerstva, kde se píše: Byli jste vybrání jako člen dozorčí rady státního podniku. Vaše rozhodnutí očekáváme do …

Nejlepší odpověď
anonym

Právně a ani technicky si nedovedu takovou možnost představit…
;-D
Ale, čistě hypoteticky (a pro případ, že na ministerstvu nemáš ´strejčka´):

  1. rovnou přijmout – pravděpodobně rychlá cesta k trestnímu stíhání (a ´base´)
  2. přijmout/odmítnout na základě informací, které si o tom podniku nashromáždíš ze všech možných stran a zdrojů (pokud, samozřejmě, víš, ´vo co go´) – rozumné
  3. rovnou odmítnout – rozumné, pokud se managementem a ekonomikou nezabýváš a nehodláš být ´za vola´

___
BTW – u státních podniků tohle, v zásadě, nehrozí – ale takovýmto způsobem jsou rekrutováni ´bílí koňové´.
😉

Další odpovědi
Pepa25

Musel bych to bohužel odmítnout, neboť to mám zakázané ze zákona 🙂 Jinak bych se zajímal, o jakou firmu se jedná, jak tam DR funguje (pravomoci ..) a zda tam hrozí nějaký průšvih.

zjentek

tady se prej domácí úkoly neřeší!

Drap

Taková situace u normálního člověka bez vlivných konexí nemůže nastat.

led

Na toto je len jedna odpoveď, či správnejšie otázka: Prečo?
Kto potrebuje kryť chrbát nastrčenou figurkou? Koľko za to dostanem (rokov, keď skončí súd)?
aha, tých otázok je viac…

anonym

Zjentek – myslím, že Barbakan už má úúúúplně jiná zadání ´domácích úkolů´…
😁

zjentek

..no to vidím na tý otázce ,)