aliendrone

Jaká bude u vás účast na lampionovém průvodu ke 100. výročí VŘSR, jak to bude u vás probíhat?

Celosvětově proslulý rusofil a přítel Sovětského svazu (Na věčné čas a nikdy jinak!!!) KEPLER podle (ne)ověřených informací se již od rána zavlažuje mnoha stakany vodky (moskevské pochopitelně), poobědval soljanku a boršč s kaviárem, nyní usilovně recituje častušky a trsá kozáčka na melodii https://www.y­outube.com/wat­ch?v=YEt41bYQ­BgE&feature=y­outu.be&t=203 a jediné z čeho má strach je, že neví, jestli bude večer v dostatečné kondici, aby byl schopen obout láptě a radostně křepčit v průvodu! (Nemusí, v případě úplného „selhání motoriky“ ho led vezme k sobě na koště!) ;) :D :D

A jak to bude u vás?

Nejlepší odpověď
Emefej

Jiná odpověď

100. výročí bylo vloni.

Další odpovědi
annas

Jiná odpověď

Připomněl jste mně, že VŘSR se podle ruského kalendáře slaví 7. 11. Dnes už hlava mapa. Jinak vždy povinná manifestace … už jsem někde psala o trapasu řečníka, který při provolávání slávy zaměnil slova komunismus a kapitalismus …

Dnes se prý už neoslavuje ani v Rusku. U nás? Možná se někteří jedinci určitě najdou.

Už troubějí, už troubějí na horách jeleni … kdysi jsme zpívali … už troubějí, už troubějí, na horách je Lenin …

Ještě si vzpomínám na skutečný zážitek mé známé. Učila v mateřské škole a šla s dětmi na procházku na louku. Děti pojmenovávaly kytky, keře. Přeletěl kolem ptáček – učitelka se zeptala, jak se jmenuje – určitě jsme o něm, děti, mluvily, napovídala. Přece Lenin … reagovala jedna holčička.

Drap

Jiná odpověď

.

Kepler

Jiná odpověď

Nebýt toho, že náš vetřelec ještě nestačil prostudovat ani 20. století dějin Země (nebo mu rok docvakávalo, že to sté výročí bylo loni), považoval bych jeho označení rusofilem jako smrtelnou urážku. Jedinou věc, kterou toleruju a co zavání Rusama, je vodka, ale i tu vybírám jen ryze českomoravské provenience. A dneska na potvoru jsem radši zvolil rum (považte, měli Božkov v Tescu za 85 Kč!).

led

Jiná odpověď

Nešťatník, Invander z Vesmíru, podľa akého kalendára sa riadite?
Keby ste boli pozemšťan, povedala by som, „Člověče, vzpamatujte se vždyť 100.výročí bylo již loni. Já to oslavovala pracovně s Donskými kozáky“
Z Keplera strach nemám, on vie, že ak moja metla má len jedno sedadlo, tak pôjde ako slušný muž peši. Ale vy, aliendrone, vy by ste boli schopný ma poslať peši, aby ste na oslavách boli prvý, skôr, než vládna delegácia.

Mc Merkurion

Jiná odpověď

… z křížkem po funuse: https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/vite-cim-to-vsechno-pred-sto-lety-zacalo

Arne1

Jiná odpověď

Letos v Brně nic. Loni bylo VŘSR (Velké Říjnové Sčítání Rodu kačerského)

aliendrone

Emefej>>> Popravdě jsem NEČEKAL, že si toho někdo všimne TAK BRZY, ale co už… I když mám tedy zkaženou tolik očekávanou škodolibou radost, stejně dávám palec. Každopádně blahopřeji, pamatováka máš! ;) :D :D