AnnMary

Jaká bude daň z pronájmu bytu?

Chystám se pronajímat byt, kdy: 4 600 jde na hypotéku (mou vlastní na daný byt, po dobu pronájmu budu v zahraničí) 3 000 energie a fond + 2 000 mi jde do kapsy. Budu zaměstnaná v UK. Jaká bude daň z pronájmu? Mám nárok na slevy na poplatníka? Jsem vdaná bezdětná. Díky

Odpovědi
Pepa25

Pronájem bude za 6600 Kč + poplatky? To by byly příjmy. Výdaje lze uplatnit procentem (30%) a zbytek se daní nebo jako skutečné náklady. V tom případě samozřejmě pouze úroky z hypotečného úvěru, ne celou splátku.

anonym

Chcete vydělat několik $?
Produkt který vám představuju se jmenuje LibertaGia lide zde na tom vydělávají několik tisíc $! chceš vědět informace,video návody?
http://libertagia-vydelavani-z-domova.webnode­.cz/products/li­berta-gia-/

zzzzz

Nejsem si jistá, jestli si můžeš od základu daně odečíst celou hypotéku, nebo jen úroky.

Já když si s daní nevím rady, tak zajdu na FÚ, přímo k paní ke které patřím a ta mi vždy poradí.