Lucyfer

Jaká barva vlasů se vám na ženách nejvíc líbí?

Nejlepší odpověď
Kelt

Jiné

Hlavně ta barva musí být přírodní, přirozená. Pokud si nějaká mladá pěkná holka dá do vlasů fialovou patlaninu, tak u mne propadla. Jinak blondýna, bruneta, černovláska i čarodějnice. Když mají pěkné vlasy, tak je to v pořádku.

Další odpovědi
zjentek

Rezavá

Aby se ženská líbila, tak při tom by vůbec nemělo jít o barvu vlasů.

dudu

Blond

seraphico

Černá

elkon

Jiné

Co vypadá dobře na jedné ženě, nemusí slušet druhé. Je to kus od kusu i podle typu. Často vidíme přebarvené ženy, které jsou naprosto bez vkusu a estetického cítění a myslí si jak úchvatně vypadají. Při tom kdyby zůstaly u původní barvy, byly by třeba OK.

Arne1

Rezavá

nyjono

Jiné

.

(O_o)

Jiné

Souhlasim s Keltem.

paul1

Jiné

Ono je to různé, každé sluší něco jiného, ale převažuje u mne blond.